![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_640,h_427/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/09/242889817_115596480859886_5087971637904658704_n.webp)
Пирятинці здали 238 кг батарейок та 15 ртутних термометрів до екобусу
Учора в Пирятині працював пересувний приймальний пункт для збору небезпечних побутових відходів: відпрацьованих батарейок, люмінесцентних ламп та ртутних термометрів.
Усього до екобусу принесли 238 кг батарейок та 15 ртутних термометрів.
Використані батарейки містять токсичні елементи, які завдають непоправної шкоди здоров’ю людини і навколишньому середовищу зокрема. 1 пальчикова батарейка забруднює 16 кв. м землі та 400 л води токсичними відходами.