Сьогодні минає 7 років від дня загибелі захисника країни, пирятинця Івана Олійника. Біля школи, де навчався герой, вшанували пам’ять учасника бойових дій на сході України.

Іван з дитинства мріяв стати військовим. Мрії судилося стати реальністю. У 2011-2012 роках проходив строкову військову службу в лавах Збройних Сил України. Служив механіком-водієм зенітних установок, з 2012 року служив за контрактом механіком-водієм-електриком 30-ї окремої механізованої бригади Сухопутних військ Збройних Сил України. З весни 2014 року ніс службу на блокпостах у Херсонській області на адміністративному кордоні з окупованою російськими військами Автономною Республікою Крим, звільняв Маріуполь.

Був серед тих, хто підіймав Український Стяг над пагорбом Савур-Могила.Загинув під час обстрілу з БМ-21 «Град» та танків командного пункту бригади в районі села Степанівка Шахтарського району Донецької області. 

 

ЧИТАЙ ТАКОЖ

Тисячі тон щебеню безслідно зникли на Пирятинщині

Його разом з побратимами привалило хвилею від вибуху. За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі під час російсько-української війни Іван Олійник нагороджений орденом “За мужність” III ступеня (15.5.2015, посмертно) та внесений до списку загиблих полтавчан і Книги Пошани Полтавської обласної ради. Вшанувати пам’ять героя-земляка зібралися рідні, близькі, педагоги, військовослужбовці.

Поділись з друзями!
error1
fb-share-icon