Мешканці Пирятина почали скаржитися на довжелезні черги під час проходження медичної комісії на роботу. Люди говорять, що організації де вони працюють повністю оплачують проходження комісії, але в лікарні вимагають купувати рентгенівські плівки за власні кошти.

На сторінці закладу у соцмережі пояснили, що така ситуація склаласячерез поломку рентгенапарата та флюорографа. Як повідомляють в лікарні, обладнання запрацює не раніше кінця вересня.

Адміністрація КП «Пирятинська лікарня Пирятинської міської ради» повідомляє:В зв‘язку з виходом з ладу рентгенапарата та флюорографа просимо відвідувачів зберігати спокій відносно проходження медогляду. У разі необхідності терміново завершити медичний огляд найближчим часом, відвідувачі можуть пройти рентгенографію ОГК замість флюорографії в кабінеті N27 Центру ПМД з 14.00 до 16.00 (вул. Визволення, 5) придбавши плівку за власні кошти. Решті відвідувачів пропонуємо перенести проходження флюорографії до завершення ремонтних робіт (орієнтовно до кінця вересня 2021 року).📌 Просимо дотримуватись графіку проходження медичних оглядів організацій. 🖇 При необхідності адміністративних втручань звертатись: 1) Медичний директор – Іванченко Тетяна Іванівна, тел. 3-27-81 (другий поверх, адміністративний корпус)2) Завідувач поліклінічного відлілення – Дедяєва Наталія Григорівна, тел. 2-01-86 (каб. N3 )3) Старша медична сестра поліклінічного відділення – Трохименко Людмила Григорівна, тел. 2-01-86 ( каб. N1)4) Директор – Гаркавенко Олександр Михайлович, тел. 2-01-20 (другий поверх, адміністративний корпус)“, – йдеться у повідомленні

Поділись з друзями!
error1
fb-share-icon