Вакциновані від коронавірусу українці з 19 грудня зможуть отримати тисячу гривень лише через додаток “Дія”. Натомість бізнес зможе взяти участь у програмі за наявності платіжного термінала чи онлайн-системи продажу, оскільки іншого способу розрахунку не буде.

Про це розповів журналістам директор департаменту регуляторної політики та підприємництва Мінекономіки Олександр Палазов. За його словами, до програми залучать як юридичних, так і фізичних осіб.

Для участі підприємствам потрібна наявність платіжного термінала або онлайн-точки продажу, відповідність основної діяльності MCC-коду, перелік яких буде визначено постановою уряду“, – пояснив чиновник.

Тих, кому нараховуватимуть тисячу гривень, теж перевірять, критеріїв буде усього два: повноліття та наявність двох доз вакцини від коронавірусу. Така верифікація буде знаходитися в розділі “е-підтримка” – у випадку відповідності критеріям людині відкриють віртуальний рахунок, на який нарахують гроші. Відкриття та обслуговування рахунку буде безкоштовним, операції з ним проводитимуть банки-партнери.

Анонсовані кошти можна буде витратити упродовж чотирьох місяців. Якщо вони залишаться на рахунку – їх після цього терміну повернуть державі.

ДИВИСЬ ТАКОЖ: Ексклюзивне інтерв’ю з волонтером Світланою Німець

Поділись з друзями!
error1
fb-share-icon