На півночі Полтавської області спостерігається чимало військової техніки, які залишають окупанти і тікають.
Нові фото ворожої техніки з села Веприк на півночі Полтавщини оприлюднив у своєму телеграм-каналі начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін.
Нагадаємо, напередодні на рубежі Суми-Полтава-Охтирка російські окупанти понесли значні втрати та втратили наступальний потенціал. А після боїв на півночі області без світла залишились близько десятка населених пунктів.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_768,h_1024/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2022/03/photo5255776279712610672.webp)
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_768,h_1024/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2022/03/photo5255776279712610674.jpg)
Читайте також:
ЯК ДІЯТИ, ЩОБ ВБЕРЕГТИ СЕБЕ ВІД МАРОДЕРІВ
Поділись з друзями!