Щорічно, перед початком купально сезону спеціалісти міської ради спільно з водолазами обстежують пляжі та водойми Пирятинщини. Цього тижня проводиться обстеження акваторії річки біля пляжів на острові Масальський, Замку, в Повстині, Великій Кручй, Леляках та Кейбалівці.

Відносно чистими виявилися дона водойм на Масальському, у Великій Кручі, Леляках та Кебалівці. Водолази дістали там лише кілька цеглин, гілки, а в Кручі витягли дерев’янний човен. А от на Замку в Пирятині було знайдено безліч битих скляних пляшок та велику кількість цегли, а у селі Повстин знайшли десятки мішків будівельного сміття.

Спеціалісти комунальної установи “Рятувально-водолазна служба” очистили дно від сміття і небезпечних предметів та надали паспорти обстежуваних пляжів.

Все знайдене сміття могло б стати причиною нещасних випадків на воді, тож наполегливо просимо жителів та гостей Пирятинської громади відповідально ставитись до навколишнього середовища та безпеки оточуючих, не засмічувати пляжі та дно водойм. Пам’ятайте, чисто не там, де прибирають, а там – де не смітять!”, говорить завсектору оборонної та мобілізаційної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами виконавчого комітету Пирятинської міської ради Роман Педяш

Поділись з друзями!
error1
fb-share-icon