26 вересня на спортивному майданчику ліцею № 4 відбувся заключний етап Кубку Пирятинської громади з вуличного мініфутболу.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_768,h_773/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/09/243353409_116817424071125_118668078097289055_n.jpg)
В змаганнях взяли участь 8 команд територіальної громади.:
В результаті перше місце виборола команда «Юність 1» (капітан команди Глотов Володимир), друге місце посіла авторитетна команда «РВК Пирятин» (капітан – Грицун Олександр), третіми стала команда вулиці Цибаня (капітан – Федан Богдан).
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_1024,h_503/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/09/243203642_116817487404452_3507550821515244339_n-1024x503.jpg)
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_1024,h_463/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/09/243198468_116817470737787_3999026969848677362_n-1024x463.jpg)
Поділись з друзями!