У Полтаві пройшов чемпіонат Полтавської області на призи Заслуженого майстра спорту полтавця Анатолія Табакіна з вільної боротьби серед юнаків 2008 років народження і молодших.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_1024,h_768/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/12/268815945_1162070857955054_54433376188359904_n-1024x768.jpg)
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_1024,h_768/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/12/268950267_1162070777955062_802422700397651763_n-1024x768.jpg)
Змагання, в яких взяли участь і юні лубенські борці, вихованці тренерів-викладачів ДЮСШ м. Лубни Руслана Товкача і Костянтина Сірого, відбулися у місцевому Палаці спорту «Спартак». І лубенці з чемпіонату Полтавщини привезли нагороди різного гатунку. Найкраще з них виступив учень СШ № 6 Максим Балицький, який виборов золоту нагороду у вазі до 59 кг.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_600,h_450/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/12/268834235_1162070697955070_8058149520059867649_n.jpg)
Срібні нагороди у своїх вагових категоріях здобули Дмитро Рокало (до 27 кг) і Артем Ріпка (до 53 кг). Попереду у лубенських борців нові змагання і ми зичимо їм нових перемог на борцівських килимах!
Автор: Юрій КЛИМЧЕНКО
Читайте також:
ДАВНІЙ МОНАСТИР У ГЛИБИНЦІ ШВЕЙЦАРІЇ