28 січня 2022 року в селі Велика Круча на спортивному майданчику зі штучним покриттям відбулась товариська зустріч міні-футбольних команд ветеранів 50р.+. Зустрілись команди ФК «Пирятин» та ФК «Олдбойс» Київ.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_1024,h_461/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2022/01/fk-pyryaty-50r.-tovaryska-zustrich-m-futb.komand-vet.28.01.22r.-1024x461.jpg)
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_1024,h_461/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2022/01/tovaryska-zustrich-m-futb.komand-vet.fk-pyryaty-50r-ta-fk-oldbojs-m.kyyiv..-1-1024x461.jpg)
Гра проходила в цікавій та напруженій боротьбі, футболісти вдало комбінували на ігоровому майданчику проводячи вразливі атаки. Фінальний свисток зафіксував рахунок 3:0 на користь Пирятинців, які виступали в такому складі: воротар Павло Ралець, захисники Олександр Федан, Олег Проскурня, Володимир Ляшенко, Олексій Михайловський, нападники: Заза Манія, Сергій Плетінь, Сергій Симоненко, Іван Близнюк та суддя Володимир Галік, який кваліфіковано без грубих попереджень провів гру. Голи за Пирятинців забивали: Заза Манія, Сергій Плетінь та Сергій Симоненко. Для гостей по завершенні відбуваль екскурсія по Великій Кручі.
Читайте також:
ІГОР ШИКЕРИНЕЦЬ: БЕЗТУРБОТНА ПЕНСІЯ ЧИ АКТИВНА ДЕПУТАТСЬКА РОБОТА?