Спортсмени з Полтави, Лохвиці, Лубен та Пирятина демонстрували свою спритність та швидкість на дистанціях 1000, 2000, 3000 та 5000 метрів.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_1024,h_683/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/10/244685751_119835400435994_510923204978392351_n.jpg)
За результатами кросу: серед міст перемогу здобула команда Лубен, серед громад – команда Пирятина. Пирятинці показали хороші результати в особистих заліках. У середній віковій групі перші місця у Вадима Лук’яненка і Дарини Бурдак, у старшій віковій групі першими були Вікторія Тараненко і Владислав Скочко, другими – Софія Костенко і Дмитро Скочко. Серед юніорів кращими були полтавці Руслан Калякін і Валерія Кравченко, серед дорослих – лубенці Валентина Кузьома та Олексій Гончар.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_1024,h_625/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/10/244753033_119835173769350_2103897348302847233_n.jpg)
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_1024,h_683/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/10/244768995_119835343769333_8312049551077143686_n.jpg)
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_1024,h_572/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/10/244781276_119835150436019_6456759402891375868_n.jpg)
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_900,h_946/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/10/245089841_119835530435981_476203269993033744_n.jpg)
Поділись з друзями!