У містечку Українка, що на Київщині, пройшов всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед юнаків і дівчат двох вікових категорій – 2006-2008 і 2010-2012 років народження. У змаганнях вели боротьбу 215 юних спортсменів з багатьох куточків країни. Серед них і лубенці, вихованці тренера Володимира Слинька з лубенського Борцівського клубу «Чемпіон».
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_768,h_1024/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/12/267198167_1158528741642599_4581326932068303823_n-768x1024.jpg)
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_1024,h_768/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/12/267165512_1158540281641445_6487649428569689429_n-1024x768.jpg)
Так, переможцем змагань у ваговій категорії до 23 стала юна Марьям Лебідь з ОТГ “Новооржицьке”. Бронзові нагороди здобули її рідний брат Міхаель Лебідь у вазі до 32 кг, Єгор Рославлєв (вага до 60 кг) і Максим Улитько, який змагався у ваговій категорії до 80 кг. З нагородами, юні лубенські борці і нехай вам спортивно щастить!
Автор: Юрій КЛИМЧЕНКО
Читайте також:
ДО 65 ГРИВЕНЬ ЗА ПАЧКУ: НА УКРАЇНЦІВ ЧЕКАЄ РЕКОРДНЕ ПОДОРОЖЧАННЯ ГРЕЧКИ