11 вересня на стадіоні «Ювілейний» в Пирятині відбувся II-й тур Чемпіонату Полтавської області з футболу у Вищій лізі. Команда ФК Пирятин грала вдома з командою «Інваспорт» Полтава і на жаль поступивсь з рахунком 0:2. Хоча по ходу гри мали два , три моменти забити гол.
Наступну гру команда ФК Пирятин поведе на виїзді з командою «Стандарт» Нові Санжари 18 вересня

12 вересня на спортивному майданчику школи № 4 розпочався I етап Кубку Пирятинської ТГ з вуличного міні-футболу. В Кубку беруть участь 8 команд.
14гра ФК «Юність2» – ФК «РВК» (1315) 1:6

12 вересня в міському шаховому клубі “Дебют” відбувся шаховий турнір присвячений дню фізичної культури і спорту. В напруженій боротьбі 1 місце здобув Юрій Федоренко, другим був Анатолій Ситник, третє місце за юним Вадимом Шестаковим. Серед дітей Вадим був першим, друге місце посіла Людмила Соболевська. Переможці і призери одержали грамоти, медалі та грошові призи.

З 2 жовтня розпочинається Чемпіонат Пирятинської МТГ з міні-футболу. Місцевий осередок ГО «ВФСТ «Колос» приймає заявки від команд учасниць.