17,18,19 січня на хокейному майданчику стадіону «Ювілейний» відбувся хокейний турнір. В кубку взяли участь 4 кращі команди Пирятинщини

В цікавій та напруженій боротьбі до фінального свистка судді, перемогу святкувала команду «Ветеран» Пирятин. 2 місце посіла команда «Замостище» під керівництвом Стаса Черненка. 3 місце молода, амбіційна, перспективна команда «Автостанція» Пирятин, організатор Дмитро Повшедний. 4 місце посіла команда «Шторм» центр міста, капітан команди Євгеній Максименко.

Наймолодшим учасником кубку став  Ілля Повшедний, який закинув 4 шайби та отримав цінний приз. Добре зарекомендував себе гравець Артем Долинний, який також закинув 4 шайби. Склад переможців команди переможець «Ветеран» Пирятин: воротар Володимир Упир, гравці Сергій Бих, Валентин Долинний, Сергій Плетінь та Олег Проскурня, який став кращим бомбардиром турніру. 

В цьому році кубок хоч і названий на честь мера, та самого міського голови там не було. Учасники говорять, що хокей – це такий вид спорту, який у нас в місті буває раз на рік, та і не завжди може відбутися через погоду. Минулі роки захід відбувався більш масштабніше. До прикладу, в минулому році Олексій Рябоконь на врученні кубку віджався 22 рази. А в цьому році мер просто проігнорував чемпіонта. Спортсмени кажуть, що таке враження, ніби зробили як для “галочки”

Поділись з друзями!
error1
fb-share-icon