12 червня на стадіоні «Ювілейний» в Пирятині відбувся 5-й тур Чемпіонату Полтавської області по футболу, команда ФК Пирятин приймала команду ФК Лубни і поступилась з рахунком 1:2.
Гол за Пирятинців забив В’ячеслав Жалдак .
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_1024,h_768/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/06/IMG_4801-1024x768.jpg)
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_1024,h_768/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/06/IMG_4807-1024x768.jpg)
Поділись з друзями!
12 червня на стадіоні «Ювілейний» в Пирятині відбувся 5-й тур Чемпіонату Полтавської області по футболу, команда ФК Пирятин приймала команду ФК Лубни і поступилась з рахунком 1:2.
Гол за Пирятинців забив В’ячеслав Жалдак .