Advertisement
Advertisement

Група «В»:
1 тур
15 травня (субота):
«Велика Багачка» (Велика Багачка) – «Комишня» (Комишнянська ТГ) – 16.00
«Харчовик» (Заводське) – «Сенча» (Сенча)
«Локомотив» (Гребінка) – «Лубни» (Лубни)
«Красна Лука» (Краснолуцька ТГ) – «Пирятин» (Пирятин)
2 тур
22 травня (субота):
«Комишня» (Комишнянська ТГ) – «Локомотив» (Гребінка)
«Лубни» (Лубни) – «Красна Лука» (Краснолуцька ТГ)
«Пирятин» (Пирятин) – «Харчовик» (Заводське) – 12.00
«Сенча» (Сенча) – «Велика Багачка» (Велика Багачка)
3 тур
29 травня (субота):
«Красна Лука» (Краснолуцька ТГ) – «Комишня» (Комишнянська ТГ)
«Харчовик» (Заводське) – «Лубни» (Лубни)
«Сенча» (Сенча) – «Пирятин» (Пирятин)
«Велика Багачка» (Велика Багачка) – «Локомотив» (Гребінка)
4 тур
5 червня (субота):
«Комишня» (Комишнянска ТГ) – «Харчовик» (Заводське)
«Лубни» (Лубни) – «Сенча» (Сенча)
«Пирятин» (Пирятин) – «Велика Багачка» (Велика Багачка)
«Локомотив» (Гребінка) – «Красна Лука» (Краснолуцька ТГ)
5 тур
12 червня (субота):
«Харчовик» (Заводське) – «Локомотив» (Гребінка)
«Пирятин» (Пирятин) – «Лубни» (Лубни)
«Велика Багачка» (Велика Багачка) – «Красна Лука» (Краснолуцька ТГ)
«Сенча» (Сенча) – «Комишня» (Комишнянська ТГ)
6 тур
19 червня (субота):
«Комишня» (Комишнянська ТГ) – «Пирятин» (Пирятин)
«Красна Лука» (Краснолуцька ТГ) – «Харчовик» (Заводське)
21 червня 2021 р. (понеділок)
«Лубни» (Лубни) – «Велика Багачка» (Велика Багачка)
«Локомотив» (Гребінка) – «Сенча» (Сенча)
7 тур
26 червня (субота):
«Сенча» (Сенча) – «Красна Лука» (Краснолуцька ТГ)
«Велика Багачка» (Велика Багачка) – «Харчовик» (Заводське)
«Лубни» (Лубни) – «Комишня» (Комишнянська ТГ)
28 червня 2021 р. (понеділок)
«Пирятин» (Пирятин) – «Гребінка» (Гребінка)

Група «Б»:

1 тур
15 травня (субота):
«Стандарт» (Нові Санжари) – «Ягуар» (Кременчук)
СК «Геологія-2» (Нова Галещина) – ФК «Дружба» (Очеретувате)
«Семенівка» (Семенівка) – «Темп» (Градизьк)
«Альтаір» (Бутенки) – ФК «Гірник Спорт-2» (Горішні Плавні)
«Кремінь-2» (Кременчук) – команда вільна від ігор
2 тур
22 травня (субота):
ФК «Гірник Спорт-2» (Горішні Плавні) – «Семенівка» (Семенівка)
ФК «Дружба» (Очеретувате) – «Альтаір» (Бутенки)
«Темп» (Градизьк) – «Стандарт» (Нові Санжари)
23 травня 2021 р. (неділя)
«Кремінь-2» (Кременчук) – СК «Геологія-2» (Нова Галещина)
«Ягуар» (Кременчук) – команда вільна від ігор
3 тур
29 травня (субота):
«Семенівка» (Семенівка) – ФК «Дружба» (Очеретувате)
«Альтаір» (Бутенки) – «Кремінь-2» (Кременчук)
«Стандарт» (Н. Санжари) – ФК «Гірник Спорт-2» (Г. Плавні)
«Ягуар» (Кременчук) – «Темп» (Градизьк)
СК «Геологія-2» (Нова Галещина) – команда вільна від ігор
4 тур
05 червня 2021 р. (субота):
«Кремінь-2» (Кременчук) – «Семенівка» (Семенівка)
ФК «Дружба» (Очеретувате) – «Стандарт» (Нові Санжари)
СК «Геологія-2» (Нова Галещина) – «Альтаір» (Бутенки)
ФК «Гірник Спорт-2» (Горішні Плавні) – «Ягуар» (Кременчук)
«Темп» (Градизьк) – команда вільна від ігор
5 тур
12 червня (субота):
«Семенівка» (Семенівка) – СК «Геологія-2» (Н. Галещина)
«Стандарт» (Нові Санжари) – «Кремінь-2» (Кременчук)
«Темп» (Градизьк) – ФК «Гірник Спорт-2» (Г. Плавні)
«Ягуар» (Кременчук) – ФК «Дружба» (Очеретувате)
«Альтаір» (Бутенки) – команда вільна від ігор
6 тур
19 червня (субота):
«Альтаір» (Бутенки) – «Семенівка» (Семенівка)
ФК «Дружба» (Очеретувате) – «Темп» (Градизьк)СК «Геологія-2» (Нова Галещина) – «Стандарт» (Нові Санжари)

«Кремінь-2» (Кременчук) – «Ягуар» (Кременчук)
ФК «Гігник Спорт-2» (Горішні Плавні) – команда вільна від ігор
7 тур
21 червня (понеділок):
«Стандарт» (Нові Санжари) – «Альтаір» (Бутенки)
ФК «Гірник Спорт-2» (Г. Плавні) – ФК «Дружба» (Очеретувате)
«Темп» (Градизьк) – «Кремінь-2» (Кременчук)
«Ягуар» (Кременчук) – СК «Геологія-2» (Нова Галещина)
«Семенівка» (Семенівка) – команда вільна від ігор
8 тур
26 червня (субота):
«Семенівка» (Семенівка) – «Стандарт» (Нові Санжари)
СК «Геологія-2» (Нова Галещина) – «Темп» (Градизьк)
«Альтаір» (Бутенки) – «Ягуар» (Кременчук)
«Кремінь-2» (Кременчук) – ФК «Гірник Спорт-2» (Горішні Плавні)
ФК «Дружба» (Очеретувате) – команда вільна від ігор
9 тур
28 червня (понеділок):
«Ягуар» (Кременчук) – «Семенівка» (Семенівка)
ФК «Дружба» (Очеретувате) – «Кремінь-2» (Кременчук)
«Темп» (Градизьк) – «Альтаір» (Бутенки)
ФК «Гірник Спорт-2» (Г. Плавні) – СК «Геологія-2» (Н. Галещина)
«Стандарт» (Нові Санжари) – команда вільна від ігор

Група «А»:

1 тур
15 травня (субота):
«Шишаки» (Шишаки) – КЛФ (Полтава)
ФК «Динамо» (Решетилівка) – «Маяк» (Котельва)
«Псел» (Гадяч) – ФК «Опішня» (Опішня)
«Зіньків-1604» (Зіньків) – «Чутове» (Чутове)
«Інваспорт» (Полтава) – команда вільна від ігор
2 тур
22 травня (субота):
ФК «Опішня» (Опішня) – ФК «Динамо» (Решетилівка)
«Чутове» (Чутове) – «Псел» (Гадяч)
КЛФ (Полтава) – «Зіньків-1604» (Зіньків)
«Інваспорт»» (Полтава) – «Шишаки» (Шишаки)
«Маяк» (Котельва) – команда вільна від ігор
3 тур
29 травня (субота):
«Маяк» (Котельва) – ФК «Опішня» (Опішня)
«Зіньків-1604» (Зіньків) – «Інваспорт» (Полтава)
«Псел» (Гадяч) – КЛФ (Полтава)
ФК «Динамо» (Решетилівка) – «Чутове» (Чутове)
«Шишаки» (Шишаки) – команда вільна від ігор
4 тур
05 червня (субота):
«Інваспорт» (Полтава) – «Псел» (Гадяч)
КЛФ (Полтава) – ФК «Динамо» (Решетилівка)
«Шишаки» (Шишаки) – «Зіньків-1604» (Зіньків)
«Чутове» (Чутове) – «Маяк» (Котельва)
ФК «Опішня» (Опішня) – команда вільна від ігор
5 тур
12 червня (субота):
17. «Псел» (Гадяч) – «Шишаки» (Шишаки)
ФК «Опішня» (Опішня) – «Чутове» (Чутове)
«Маяк» (Котельва) – КЛФ (Полтава)
ФК «Динамо» (Решетилівка) – «Інваспорт» (Полтава)
«Зіньків-1604» (Зіньків) – команда вільна від ігор
6 тур
19 червня (субота):
«Інваспорт» (Полтава) – «Маяк» (Котельва)
«Зіньків-1604» (Зіньків) – «Псел» (Гадяч)КЛФ (Полтава) – ФК «Опішня» (Опішня)

«Шишаки» (Шишаки) – ФК «Динамо» (Решетилівка)
«Чутове» (Чутове) – команда вільна від ігор
7 тур
21 червня (понеділок):
«Чутове» (Чутове) – КЛФ (Полтава)
«Маяк» (Котельва) – «Шишаки» (Шишаки)
ФК «Динамо» (Решетилівка) – «Зіньків-1604» (Зіньків)
ФК «Опішня» (Опішня) – «Інваспорт» (Полтава)
«Псел» (Гадяч) – команда вільна від ігор
8 тур
26 червня (субота):
«Інваспорт» (Полтава) – «Чутове» (Чутове)
«Шишаки» (Шишаки) – ФК «Опішня» (Опішня)
«Псел» (Гадяч) – ФК «Динамо» (Решетилівка)
«Зіньків-1604» (Зіньків) – «Маяк» (Котельва)
КЛФ (Полтава) – команда вільна від ігор
9 тур
28 червня (субота):
КЛФ (Полтава) – «Інваспорт» (Полтава)
«Маяк» (Котельва) – «Псел» (Гадяч)
«Чутове» (Чутове) – «Шишаки» (Шишаки)
ФК «Опішня» (Опішня) – «Зіньків-1604» (Зіньків)
ФК «Динамо» (Решетилівка) – команда вільна від ігор

Початок матчів: травень – 15.00 червень – 17.00

Advertisement
2021-05-12
0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі