3 липня на стадіоні «Ювілейний» в Пирятині відбувся 8-й тур Чемпіонату Полтавської області по футболу. Команда ФК Пирятин приймала команду «Красна Лука» Краснолуцька ТГ і здобула перемогу з рахунком 9:2.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_1024,h_768/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/07/IMG_5063-1024x768.jpg)
Голи за Пирятинців забивали: Кравченко Максим-4, Кривенко Ігор-3, Желдак Станіслав-1 та Сергієнко Артем-1. Наступну гру команда ФК Пирятин проведе на виїзді з командою ФК «Харчовик» (Заводське).
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_1024,h_768/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/07/IMG_5096-1024x768.jpg)
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_1024,h_768/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/07/Кравченко-Максим-кращий-бомбардир-Чемп.Пир.МТГ-з-фут.-1024x768.jpg)
Приєднуйся до нас в Instagram Facebook Telegram
Поділись з друзями!