Висока температура говорить про те, що у ваш організм проникла інфекція та імунна система почала з нею боротьбу. І в такі моменти важливо максимально допомогти своєму організму. Але іноді ми робимо речі, які лише посилюють ситуацію. Що ж небезпечно робити при температурі?

Їсти жирну їжу

При підвищеній температурі прискорюються обмінні процеси та вживання важкої їжі створює додаткове навантаження на травлення. В результаті можуть виникнути порушення шлунково-кишкового тракту, які заважатимуть організму боротися із захворюванням. У такі періоди краще їсти легкозасвоювані продукти.

Їсти солодке

Солодощі підвищують у крові рівень глюкози, а вона скорочує кількість лейкоцитів, які відповідають за знищення заражених клітин. Якщо ви не можете зовсім відмовитися від солодкого, краще перейдіть на фрукти.

Зловживати аспірином

Цей препарат допомагає збивати температуру, але не варто ним зловживати, у великих дозуваннях він протипоказаний при проблемах із серцево-судинною системою. Дітям віком до 16 років аспірин категорично не рекомендують вживати. Для зниження температури достатньо однієї таблетки препарату. А ще краще замініть аспірин на парацетамол, він не такий агресивний для організму.

Пити алкогольні напої

Під час захворювання варто відмовитись від вживання алкогольних напоїв, тому що вони ще більше “підривають” організм, збільшуючи навантаження на печінку.

Робити процедури, що прогрівають

При високій температурі не варто робити інгаляції й парити ноги. Гаряча вода посилює кровообіг і підвищує температуру ще більше.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЯК ПРАВИЛЬНО ЗБИВАТИ ВИСОКУ ТЕМПЕРАТУРУ: ЩО МОЖНА, А ЩО КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЕНО РОБИТИ?

Поділись з друзями!
error1
fb-share-icon