Зараз всі масово скуповують вітамін С, Д і цинк, щоб зміцнити імунітет, тим самим попередивши виникнення хвороб. 

Поради: 

По-перше, цинк при прийомі витісняє з організму мідь, вони антагоністи. Антагоністи – це речовини, які зменшують або зводять нанівець корисні властивості вітамінів в організмі. Тому дуже важливо приймаючи цинк приймати також і мідь. В ідеалі потрібно здати аналізи, щоб переглянути їх рівень в крові. Взагалі перед прийомом будь-яких вітамінів, якщо ви пили їх недавно – важливо здати аналізи. Але якщо в останні пів року вітаміни ви не пили, ви можете почати приймати хороший полівітамінний комплекс з робочим  дозуванням і активними формами вітамінів. Пам’ятайте, що у вітамінів є активні форми, які дійсно дають позитивний ефект. І є не активні форми вітамінів – вони не засвоюються організмом і в кращому випадку не дають результату, а в гіршому можуть навіть і нашкодити.

Важливо вибрати хороший вітамін С в формі Sodium ascorbate або ліпосомальної формі. До речі, вважається, що саме ліпосомальна форма засвоюється організмом найкраще. Якщо раніше ви не брали вітамін Д – вибираємо дозування 5-10 тисяч міжнародних одиниць. З вітаміном Д обов’язково п’ємо вітамін К2 в дозуванні від 45 до 100 мк, він допомагає краще і швидше засвоюватися вітаміну Д в нашому організмі.

Без попередньої здачі аналізів також можна приймати магній. Він бере участь більш ніж в 300 ферментних реакціях, у виробленні енергії, скорочення м’язів, роботі нервової системи і контролі рівня цукру в крові. Достатня кількість магнію в організмі позначається на здатності людини засипати ввечері і міцно спати всю ніч. Допустима доза магнію 400 – 800 мг на добу.

Ще нашому організму необхідний лецитин. Лецитин – це одна з основних речовин, необхідних для нормальної роботи людського організму. Він покращує роботу печінки, сприяє відтоку жовчі, прискорює регенерацію клітин печінки, перешкоджає утворенню жовчних каменів і навіть зміцнює нервову систему.

Ферменти і бетаїн-пепсин є основними нутрицевтиків для нормалізації роботи шлунково-кишкового тракту. Адже наш шлунково-кишковий тракт  – це перший рубіж в боротьбі з вірусами і бактеріями. Чим здоровіше ШКТ, тим міцніше наш імунітет. Ферменти покращують травлення, допомагаючи організму засвоювати живильні речовини і перетворювати їжу в енергію. Перешкоджають виникненню різних розладів травлення, включаючи метеоризм, здуття живота, розлад шлунка і нерегулярні випорожнення. Бетаїн-пепсин стимулює вироблення шлункового соку, тим самим підвищуючи кислотність. Тому приймати бетаїн-пепсин варто тільки втому випадку, якщо ваша кислотність низька.

За словами лікарів, це саме той мінімум, який можна пити без аналізів. Що ж буде якщо пити вітаміни бездумно? Можуть виникнути такі наслідки: занепад сил, шкірні висипання, нудота, блювота, болі в шлунку, втрата апетиту і навіть порушення в роботі нервової системи. Тому все ж приймати вітаміни краще за результатами аналізів і попередньо проконсультувавшись у фахівця.

Поділись з друзями!
error1
fb-share-icon