27 листопада на засіданні першої сесії Полтавської обласної ради восьмого скликання шляхом проведення таємного голосування обрали голову Полтавської обласної ради. Ним став Олександр Біленький, набравши для цього необхідну кількість голосів.
![](https://np.pl.ua/wp-content/uploads/2020/11/photo5334526442115018548.jpg)
“За” проголосував 71 депутат, “не підтримую жодного кандидата” – 12. Про результати голосування повідомив секретар лічильної комісії Олег Діденко.
“Хочу подякувати своїм колегам з фракції “Довіра” за довіру. З досвіду, який маю (5 років ми пропрацювали разом) головне – це єдність депутатського корпусу. Другим фундаментом нашої роботи є фінансовий. Дуже хочу, щоб ми заробляли кошти і вкладали їх, в тому числі у наші комунальні установи, територіальні громади. Полтавщина – найінноваційніша з регіонів України: лише у нас працюють громадські бюджети, екологічні ініціативи, екобус. Ми сформуємо комісії, керівництво обласної ради. Головне – якщо буде єдність і підтримка між собою – буде робота і буде толк”, – сказав Олександр Біленький.
![](https://np.pl.ua/wp-content/uploads/2020/11/photo5334526442115018583.jpg)