19 листопада в Пирятині відбулися земельні торги у формі аукціону на право оренди земельної ділянки не сільськогосподарського призначення, що знаходиться в комунальній власності Пирятинської міської ради.
За право оренди земельної ділянки, розташованої по вул. Абаканська, площею 0,04 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі документи подавали 4 учасники. Але на самі торги з’явилися лише троє претендентів.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_531,h_398/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2020/11/1593984347_big.jpg)
Стартова ціна була 11 тисяч. В результаті торгів вдалося збільшити вартість плати за оренду до 65 тисяч. .переможцем став Станіслав Симоненко. З ним укладено договір оренди землі , терміном на 5 років. За нашою інформацією переможець планує облаштувати на ділянці автоматичну мийку для машин. Подібні земельні аукціони в Прятині вперше почали проводити у вересні цього року.
Аукціон провела спеціалізована організація „Регіональний центр аукціонів „РІЦА‘‘, ліцитатор Іван Ірза.