Ввечері 11 грудня сталася пожежа у кафе “Рест – Хаус” на проспекті Володимирському.
Рятувальники локалізували пожежу о 21:47, о 22:20 – ліквідували. Приміщення кафе врятували. Вогнем знищено підвісну стелю площею близько 10 кв. м, закопчено стіни та стелю площею близько 30 кв. м. Під час гасіння пожежі евакуювали 18 відвідувачів.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_1024,h_706/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/12/photo_2021-12-12_11-47-26-1024x706.jpg)
Причина пожежі встановлюється. Травмованих та загиблих внаслідок події немає.
Поділись з друзями!