В ніч на 30 серпня до служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу на вулиці Набережній у Пирятині. За вказаною адресою було направлено пожежно-рятувальний підрозділ. По прибуттю на місце події з’ясувалося що вогнем охоплено прибудову до житлового будинку. Силами бійців ДСНС вже о 00.20 займання було локалізовано, а 01.20 ліквідовано. Вогнем знищено речі домашнього ужитку, що знаходилися в прибудові, та 5 кв. м. шиферного покриття.
Травмованих та загиблих немає. Причина пожежі встановлюється.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_886,h_664/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/08/240738832_4246852802017027_6446058912064205564_n.jpg)
Поділись з друзями!