26 жовтня у лікарні Миргорода, яка знаходиться на вулиці Гоголя, сталось задимлення.
На місце події негайно прибули рятувальники та поліцейські. За попередньою інформацією, задимлення виникло у кімнаті підвального приміщення. З лікарні евакуювали пацієнтів, відвідувачів та медперсонал, повідомили Миргородському райвідділі ГУ ДСНС України у Полтавській області.
Постраждалих немає. На 12-ту годину роботу медзакладу повністю відновили.
Причину задимлення встановлюють фахівці. Триває перевірка.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_1024,h_766/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/10/248505742_6166566296751018_3931580939190650486_n-1024x766.jpg)
Поділись з друзями!