На трасі Київ – Харків зіткнулися вантажівка та два легковики. У результаті, поранень зазнали двоє осіб.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_1024,h_683/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/11/dtp_2-1024x683.webp)
12 листопада близько 19:00 на 172 км автодороги Київ – Харків у селі Іванівка Лубенського району сталася дорожньо-транспортна пригода. Зіткнулися автомобілі “КАМАЗ” під керуванням 36-річного водія, “Volkswagen Caddy” та “Daewoo Lanos”, якими керували 41-річні чоловіки.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_1024,h_683/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/11/dtp_3-1024x683.webp)
За цим фактом відомості внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило потерпілому середньої тяжкості тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_1024,h_683/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/11/dtp_1-1024x683.webp)
Поділись з друзями!