5 грудня близько 1:00 на автошляху Харків – Щербаківка, на міжнародному автомобільному пропуску “Гоптівка”, знайшли жительку Миргородського району, яка перебувала в розшуку. 18-річна дівчина намагалася перетнути державний кордон з Росією.  

За інформацією пресслужби Головного управління Нацполіції Полтавщини, 4 грудня до поліції про зникнення дівчини повідомила її 39-річна матір, жителька Великосорочинської територіальної громади. За її словами, близько 16:00 донька пішла до сільського магазину й не повернулася, а через годину після зникнення, їй та родичам почали надходити голосові повідомлення в додатки соцмереж. Рідним повідомили про нібито викрадення дівчини та вимагали негайно перерахувати певну суму грошей на вказаний банківський рахунок.

Розшукана дівчина пояснила, що хотіла таємно виїхати в Ставрополь, де на неї начебто чекав 16-річний хлопець, з яким вона познайомилася в інтернеті. Історію про викрадення вона вигадала сама, бо знала, що батьки не схвалюють стосунки з невідомим хлопцем, а також вона не мала грошей на переїзд у сусідню країну.

Дівчина вже перебуває в колі рідних, поліція вивчає обставини та мотиви її вчинку.

Читайте також: ПАМ’ЯТНИК ЄДНОСТІ ЧИ СОВКОВА МОГИЛА? ВІДКРИТО МОНУМЕНТ У ПИРЯТИНІ

Поділись з друзями!
error1
fb-share-icon