Подія сталася 3 грудня близько 08:35 у Миргороді. На вулиці Воскресінській будівельники викопували траншею у землі для зведення комунікацій. Під час цього стався обвал ґрунту з бетонним каменем. 27-річний робітник упав у траншею. Тіло чоловіка засипало по пояс, тому самостійно вибратися він не міг, говорить речниця рятувальників Полтавщини Світлана Рибалко.
Надзвичайники діставали будівельника з-під завалу близько пів години. Його доставили до лікарні.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_952,h_535/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/12/bbe835d3b4030479.jpg)
За словами Світлани Рибалко, нині чоловік перебуває у травматологічному відділенні Миргородської районної лікарні. Він отримав забій обох ніг та переохолодження. Його стан стабільний.
Щодо цього правоохоронці не розпочинали кримінальне провадження, говорить речниця Миргородського райвідділу поліції Лариса Петренко.