9 жовтня на території Лубенського району горіло одразу три поля. о 12 годині пожежники виїхали на загорання в селі Олексіївка, Гребінківської громади. Де горіла відкрита територія. Вогнем знищено 1,5 га пожнивних залишків. Пожежа ліквідована одним відділенням 21 ДПРЧ.
Друга пожежа сталася також на гребінківщині, в селі Сербинівка о 14 годині. Вогнем знищено 0,7 га сухої рослинності та очерету. Пожежа ліквідована одним відділенням 21 ДПРЧ.
Ще одне загорання сталося о 18 годині в селі Крем’янка, Лубенської громади. Вогнем знищено 2 га сухої рослинності. Пожежа ліквідована одним відділенням 18 ДПРЧ.
Поділись з друзями!