Увечері 10 листопада у приватному секторі в Лубнах за адресою І.Франка 12 трапилася пожежа. На місці працюють співробітники Лубенського районного управління ГУ ДСНС України у Полтавській області. Пожежа, яка виникла у будинку локалізована, однак залишилось задимлення.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_1024,h_576/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/11/254498621_929580344638443_7659734775685923428_n-1024x576.jpg)
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_1024,h_576/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/11/256057206_4697501390336639_6215451477584202153_n-1024x576.jpg)
Вогнеборці продовжують працювати. Поруч з будинком знаходиться пожежний гідрант, що економить час для гасіння. Частину даху довелося розкрити. Постраждалих в наслідок пожежі немає. Причини займання наразі невідомі
Фото: Вадим Хоменко
Поділись з друзями!