Дорожньо-транспортна пригода сталася 26 квітня, близько 15 години, на автодорозі «Кроливець-Конотоп-Ромни-Пирятин», поблизу села Пізники Чорнухинської тергромади, Лубенського району. За попередньою інформацією, автомобіль «Lada Niva», під керуванням водія, 1970 року народження, зіткнувся з легковиком «BMW», за кермом якого перебувала 41-річна водійка. У результаті зіткнення, пасажирка автомобіля «BMW», 1959 року народження, отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована до Лубенської лікарні.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_600,h_376/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2022/04/lubnu-27042022-2.jpg)
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_600,h_354/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2022/04/lubnu-27042022-1.jpg)
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_940,h_788/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2022/04/violet-and-brown-modern-furniture-minimalist-facebook-post.jpg)
За даним фактом вирішується питання про внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило потерпілому середньої тяжкості тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України. Наразі поліція встановлює всі обставини пригоди.
Читайте також:
«ЗАПАХ ВІЙНИ-2022 МИ ІЗ ЗЕМЛЯКАМИ ВІДЧУЛИ ОДРАЗУ» – ПЕРЕСЕЛЕНКА З СЄВЄРОДОНЕЦЬКА