3 лютого близько 19:40 поблизу села Вишневе Лубенського району Пирятинської громади сталася дорожньо-транспортна пригода.
ДТП сталося за участі чотирьох транспортних засобів: вантажівки “Renault Magnum” під керуванням 64-річного водія, легковика “Cherry Amulet” під керуванням 41-річного водія, мікроавтобуса “Mercedes-Benz-Sprinter” за кермом якого перебував 40-річний водій та сідлового тягача “Volvo” із напівпричепом “SANTI” під керуванням 24-річного водія.
Внаслідок аварії, одинадцять людей отримали різні поранення та доставлені до Пирятинської, Лубенської та Сумської місцевих лікарень. Серед ушпиталених: водії “Cherry Amulet” та “Mercedes-Benz-Sprinter”, а також дев’ять пасажирів мікроавтобуса. Переважна більшість поранених – мешканці Сумщини та Київщини.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_963,h_815/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2022/02/image.png)
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_987,h_892/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2022/02/image-1.png)
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_600,h_416/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2022/02/3dtp-04022022-2.jpg)
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_600,h_408/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2022/02/dtp-04022022-2.jpg)
До деблокації учасників ДТП залучили п’ять осіб та одну одиницю техніки.
Читайте також:
ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ ЄВГЕНА ГРЕБІНКИ В КОЛІ ДРУЗІВ