Автомобіль LADA Priora з тілами людей, що потонув ввечері 25 вересня в річці Псел, біля Гідроелектростанції Великосорочинської тергромади Миргородського району, витягнули сьогодні близько 12-ї. До пошукових робіт були залучені водолази Державної служби з надзвичайних ситуацій.
![](https://pl.npu.gov.ua/assets/sites/pl/2021/09/26/%D0%B0%D0%B2%D1%82%D0%BE2.jpg)
![](https://pl.npu.gov.ua/assets/sites/pl/2021/09/26/%D0%B0%D0%B2%D1%82%D0%BE3.jpg)
Інформація про подію надійшла до поліції 25 вересня від чергового ДСНС, близько 17:30. За попередніми даними, легковик, в якому перебували четверо чоловіків, з’їхав до річки з пригорка. Під час руху транспортного засобу один із пасажирів, 49-річний місцевий житель, встиг вистрибнути назовні, троє інших – залишилися в салоні.
![](https://pl.npu.gov.ua/assets/sites/pl/2021/09/26/%D0%B0%D0%B2%D1%82%D0%BE%D0%B9.jpg)
На часі поліція встановила особи загиблого водія та двох пасажирів. Усі троє – мешканці с. Великі Сорочинці Миргородського району. Чоловікам 29, 55 та 57 років.
![](https://pl.npu.gov.ua/assets/sites/pl/2021/09/26/%D0%B0%D0%B2%D1%82%D0%BE1.jpg)
За даним фактом розпочато досудове розслідування за ч. 3 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило загибель кількох людей) Кримінального кодексу України. Тривають слідчі дії.