25 липня до рятувальників надійшла інформація, що близько 5:00 поблизу села Прихідьки Пирятинського району на автошляху Р60 Кролевець – Пирятин сталася дорожньо-транспортна пригода. Легкових виїхав на зустріну смугу У результаті зіткнення легкового автомобіля та вантажівки, загинули четверо осіб. Всі загиблі з села Дейманівка. 2 дівчат та хлопців віком приблизно 30 років
![](https://poltavske.tv/mediafiles/gallery/d73efa44-fd3c-4f12-94f1-27ba9befa3b7.webp)
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/07/imgonline-com-ua-Frame-blurred-KX8RA6MNdWml.webp)
Для вивільнення тіл загиблих на місці працювали восьмеро рятувальників та дві одиниці техніки.
Поділись з друзями!