5-го квітня у Пирятині, близько 13-ї години, в одному з приватних будинків пролунав вибух. Про це до Лубенського райвідділу поліції повідомили лікарі служби екстреної медичної допомоги. На місце події прибули слідчо-оперативна група поліції та рятувальники.
Попередньо відомо, що у приватному будинку вибухнув саморобний твердопаливний котел, до якого був підключений водонагрівач. Через високий тиск резервуар із водонагрівача відлетів до сусіднього домогосподарства (близько 150 м) та травмував 42-річного чоловіка. Повідомили у відділі комунікації поліції Полтавської області.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_1024,h_600/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/04/kotel-2-1024x600.jpg)
Поділись з друзями!