Подія сталася 19 квітня, близько 13 години, у селі Давидівка Пирятинської громади. Жінка 1955 року народження впала у колодязь біля свого будинку. Врятувати її не вдалося. Про це повідомляє пресслужба ГУ НП в Полтавській області.
“Наразі причини та обставини загибелі жінки встановлює слідчо-оперативна група поліції. Слідчим, під процесуальним керівництвом прокуратури, вирішується питання щодо внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України. Тривають слідчі дії”, – йдеться у повідомленні.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чи дійсно в Смотриках діяли “чорні” реєстратори
Черговим відділенням ДСНС проведені заходи по підняттю тіла загиблої. Для встановлення причини смерті тіло загиблої направили на судово-медичну експертизу.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_886,h_498/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/04/21-1.jpg)