У Кобеляках у школі учням 5 класу стало погано. Під кінець першого уроку класом почав поширюватися специфічний запах, схожий на запах ацетону. Учнів вивели на свіже повітря. Класну кімнату і коридор почали провітрювати. З 17 учнів, присутніх у цей день, сім учнів відчули погіршення стану здоров’я: головний біль і нудоту.

Про це написала у Facebook директор школи Таїсія Масич.

“До школи терміново викликали швидку допомогу та повідомили про інцидент начальника міського відділу освіти і міського голову Кобеляк. До школи прибули поліцейські і рятувальники. До прибуття медиків дітям була надана перша медична допомога, проведено заміри тиску і температури, попереджено батьків. Діти без скарг на самопочуття були переведені до іншого кабінету, де продовжили навчання”, – написала Масич.

Після обстеження школярів у приймальному відділенні ЦРЛ одну дитину залишили під наглядом лікарів (зараз почувається добре), інші діти повернулися додому зі своїми батьками у задовільному стані.

Постраждали переважно діти, які мають хронічні захворювання і схильність до алергічних реакцій. Діти із сильнішим імунітетом впливу хімічної речовини не відчули.

Імовірним джерелом поширення специфічного запаху, що спровокував реакцію дітей, випаровуючись у теплому приміщенні, міг стати аерозоль, яким батьки обробили вранці замшеве взуття однієї з учениць.

Вчителі та рятувальники, обстеживши класну кімнату та провівши опитування дітей, інших джерел поширення запаху не виявили.

У пресслужбі поліції Полтавщини підтвердили, що причиною отруєння дійсно являється запах аерозолю. Інших причин отруєння виявлено не було.

Поділись з друзями!
error1
fb-share-icon