22 лютого о 12:48 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу. Горів легковий автомобіль «Volkswagen Touareg» біля Вікторія. Пожежу було локалізовано о 13:30, а о 14:05 – ліквідовано. Вогнем знищено моторний відсік автомобіля. Врятовано даний легковий автомобіль від знищення полум’ям. До гасіння залучалися 4 чоловіки особового складу 19-ї Державної пожежно-рятувальної частини та 1 одиниця техніки. Причина пожежі встановлюється.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_720,h_540/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/02/153072786_820941845301584_4417629965796354156_o.jpg)
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рятувальники провели навчання в пирятинській реанімації
Поділись з друзями!