![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_1024,h_769/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/12/263649818_4943848395639923_591998233466375797_n-1024x769.jpg)
На виставці представлено понад 160 робіт 25-ти учасників
Лубенський краєзнавчий музей експонує найнезвичайніші речі. От днями відкрилася виставка ветеринарів!
Яна Ісаєнко, лікар ветеринарної медицини, народний майстер України авторка, засновниця та координаторка проєкту “Ветеринари у медицині”. Днями в Лубнах відкрилася вже п’ята організована нею виставка. У галереї мистецтв Лубенського краєзнавчого музею імені Гната Стеллецького перезентовано роботи ветеринарної творчої спільноти України – більше 160 робів авторів із Полтавщини, Сумщини, Луганщини, Київщини.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_960,h_720/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/12/263727364_4943842565640506_3515938974044788241_n.jpg)
На виставці презентовані колекція вишитих рушників та сорочок, картини, вишиті бісером, ляльки-мотанки, ляльки-травниці та ляльки-духмянки, свічі з вощини, гончарні вироби та олійний живопис, малюнки олівцем та гуашшю, аплікації з підручних матеріалів, авторські вінки з пластику, ґердани та святкові кошики з конопляної мотузки тощо.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/12/263756916_4943847905639972_3153569867973814511_n-1024x769.jpg)
Виставку відкривали запрошені гості та учні Лубенської музичної школи. Триватиме виставка до кінця грудня.