Клуб для любителів думати та дискутувати створений в Пирятинській публічній бібліотеці завдяки бібліотекарю Аллі Кабушці за підтримки відділу культури і туризму. Зустрічають дорослі читачі раз на 2 тижні для обговорення соціально значучих проблем та для публічних читань творів. Керівник клубу – Руслан Поїденчук. Цього разу провів зустріч на тему Голодомору 33 року. Насправді ж відбулася доволі рідкісна для Пирятина подія – авторські читання твору.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_1024,h_576/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2020/12/132576128_414572583224321_5537027259446277330_o-1024x576.jpg)
Автор повісті Олександр Вовк читав сам, надаючи процесу особливої магії. Проте вдалося почитати по кілька розділів й іншим учасникам засідання. Всі присутні в залі під враженням затамувавши подих уважно слухали. Обговорення було хоч і жвавим, проте дещо гнітючим. Адже у творі наведено реальні факти та події з історії Пирятинщини, що залишають важкість на душі. Всі члени клубу дякували Олександру Вовку та дійшли до однієї думки, що повість потрібно надрукувати. Адже такий цінний матеріал можна використовувати в школах та бібліотеках при вивченні історії рідного краю.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_496,h_1024/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2020/12/133090046_760639901203407_6725894192055493735_n-3-496x1024.jpg)