В приміщенні Лохвицької бібліотеки ім. Сковороди відбулася презентація книги «Спогади» Світлани Ведмідь.
Світлана Петрівна Ведмідь народилася на Чернігівщині та з 15 років проживає на Полтавщині, навчалася у Лохвицькому педагогічному училищі і там же залишилася працювати. Поряд із нею завжди були діти, прекрасні квіти і улюблена вишивка. Так і її книга вся заквітчана неймовірно гарними квітами та оригінальними малюнками ілюстраторки Альбіни Павлець і фотографіями Віктора Гіржова. В книзі багато символіки – кожен вірш має свою ілюстрацію. Так як Світлана Петрівна любить вишивати, то в основу дизайну покладено орнамент її вишивки.
Провів презентацію активний громадський діяч, керівник творчої групи з підготовки видання до друку Віктор Гіржов. Він розповів присутнім про життєвий шлях авторки збірки та прочитав декілька віршів.
У своїй збірці авторка вводить читача у великий і чарівний світ природи, людських взаємин, закликаючи свято оберігати й цінувати все, що робить нас добрішими та щасливішими.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_1024,h_768/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/01/15ad16359886d01963d65e96423a55cd-1024x768.jpg)
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_900,h_400/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/01/2020-12-31-01.jpg)