Такими словами розпочинається найоригінальніше видання Пирятинської ОТГ, а може й не тільки її – Альбом історичних замальовок.

Ідея створити «Пирятин поза часом» виникла в Олени Гуленко, начальника відділу культури і туризму після виставки художників Пирятинщини. Живі скетчі та замальовки пирятинських майстрів надихнули, коли ж звернулася до гуртка «Малювання для дорослих» – Дарія Оропай, його керівник, радо відгукнулася.

Саме художники цього гуртка першими почали малювати старовинну архітектуру нашого міста. До них приєдналися й інші видатні майстри, а також ще учні в живопису. Окрім малюнків у виданні є текст – історія Пирятина. Після презентації Альбому найближчим часом його можна буде знайти в бібліотеках Пирятинської громади.

Окрім малюнків, альбом містить інформацію про історичні будівлі міста.

Автор обкладинки – Володимир Немира, один із найяскравіших художників України. Над Альбомом працювали Олексій та Оксана Іванюки, Дар’я та В’ячеслав Оропаї, Оксана та В’ячеслав Горбані, Володимир Потьомка, Юлія Михно, Віра Докучаєва, Ліза Пирожкова, Лада Капорікова, Марина Зергані, Анастасія Олексенко, Світлана Спєвак, Дарина Шокало та Анна Острянська.

Поділись з друзями!
error1
fb-share-icon