Нащадки пирятинця, що розвивав економіку краю у середині 19 століття, знайшли його поховання


Warning: substr_count(): Empty substring in /profiles/a/ap/ape/apelsingazeta0/gazeta-apelsin0.zzz.com.ua/wp-content/plugins/ads-for-wp/output/functions.php on line 1274
Advertisement

Це неймовірно! Уявіть, це мій прадід! І я сьогодні тут, у Пирятині!” – Катерина Майліс

Сьогодні на єврейському цвинтарі було людно. Чи не вперше за 40 років біля однієї з могил зібралася родина. Це поховання Я.Х.Майліса. Могилу знаменитого пирятинця – власника першого в місті млина – виявили під час експедиції на єврейське кладовище Олена Гуленко, начальник відділу культури і туризму та краєзнавець Валерій Квач.

Чи дійсно це той самий Майліс, що в 1866 році розпочав масштабне будівництво поблизу кладовища за Ярмарковою площею – ще були сумніви. Та дзвінок від правнучки Майліса їх розвіяв. Сьогодні Катерина Майліс (жінка зберегла знамените прізвище) та її сини і внуки відвідали кладовище, також Олена Гуленко показала гостям будівлі старого млина на території сучасного КХП.

Цікаво, що рідні Майлісів навчалися в чоловічій гімназії (сучасна військова частина). Тож екскурсії по місту предків залишила в родини яскраві враження.

Advertisement
Advertisement
2020-11-08
0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі