06 лютого продовжив свою роботу дискусійний клуб «ЛОГОС».
Учасники зібралися з темою: «Рання лірика Павла Тичини», присвяченого 130-річчю від Дня народження українського поета.
Відновив зустріч голова клубу – Руслан Поїденчук, він і розповів про життєвий та творчий шлях письменника. Учасник клубу Василь Миленко розказав цікаві факти з біографії поета та зачитав декілька віршів. На зустріч завітав гість з Лубен, Полочанський Микола Миколайович – методист дитячо-юнацького клубу спортивного орієнтування і туризму «Ваптекс». Він розповів про історію свого міста та про свою діяльність. До речі пан Микола пише наукову роботу про творчість відомого українського письменника Василя Стуса.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_1024,h_768/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/02/146684432_440575357290710_748333906301637831_o-1024x768.jpg)
Поділись з друзями!