Сьогодні у Пирятинській школі мистецтв – випускний вечір. Урочистості зібрали біля будівлі закладу випускників, їхніх батьків, колектив педагогів.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_720,h_393/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/06/FB_IMG_1622819714701.jpg)
Керівнтцтво міста пообіцяло, що в найближчій перспективі планується оновлення матеріально-технічної бази школи мистецтв, покращення умов перебування в ній дітей та їх вихователів. Також директору школи Володимиру Луценку вручили подарунковий сертифікат для потреб закладу на суму 5000 грн.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_577,h_960/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/06/FB_IMG_1622819711860.jpg)
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_655,h_960/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/06/FB_IMG_1622819705742.jpg)
Привітав випускників, їх батьків з важливою подією і сам директор який відзначив, що сьогодні – 61-й випуск вихованців Школи мистецтв, історія якої загалом розпочалася у Пирятині 1957 року.
Від імені батьківського загалу привітали дітлахів та висловили слова подяки педагогам Людмила Нагорна, Тетяна Алєксєєнко та Ганна Масюкова.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_720,h_437/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/06/FB_IMG_1622819694456.jpg)
Завершилося свято великою концертною програмою.