Минулого тижня в Пирятині сталася пожежа, невідома особа в ніч на 25 листопада, близько 01-1:30 ранку підпалила будинок по вулиці Приудайський Узвіз, поблизу водоканала.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_800,h_600/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/12/259955542_3121267951478421_4771631090704855325_n.jpg)
Пожежники отримавши виклики оперативну прибули на місце. Близько 2 ночі пожежу було повністю ліквідовано двома відділеннями 19 ДПРЧ. В наслідок пожежі було повністю зруйновано покрівлю на площі 63 м2, підлогу на площі 63 м2, облицювання стін на площі 45 м2, меблі, вікна, речі бувші у вжитку. Фактично будинок став не придатним для життя.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_600,h_800/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/12/260214381_628518605230801_2385622731833473317_n.jpg)
Поліція за фактом підпалу відкрила провадження, але господарі не вірять в те, що реального палія буде знайдено. Як повідомили нам постраждалі, в поліції говорять, що нібито вже допитали підозрюваного. Але хто саме вчинив підпал постраждалим не захотіли пояснювати. На жаль, сусіди нічого не бачили, а камера міської ради яка розміщена поблизу будинку як завжди виявилась не працюючою. Постраждалі просять людей, які могли раптом стати свідками підпалу або, бачили щось підозріле в цей час повідомити до поліції, або до редакції нашого видання.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_800,h_600/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/12/260069985_630325264654586_4671087284605714550_n.jpg)