Минулого тижня в Пирятині сталася пожежа, невідома особа в ніч на 25 листопада, близько 01-1:30 ранку підпалила будинок по вулиці Приудайський Узвіз, поблизу водоканала.

Пожежники отримавши виклики оперативну прибули на місце. Близько 2 ночі пожежу було повністю ліквідовано двома відділеннями 19 ДПРЧ. В наслідок пожежі було повністю зруйновано  покрівлю на площі 63 м2, підлогу на площі 63 м2, облицювання стін на площі 45 м2, меблі, вікна, речі бувші у вжитку. Фактично будинок став не придатним для життя.

Поліція за фактом підпалу відкрила провадження, але господарі не вірять в те, що реального палія буде знайдено. Як повідомили нам постраждалі, в поліції говорять, що нібито вже допитали підозрюваного. Але хто саме вчинив підпал постраждалим не захотіли пояснювати. На жаль, сусіди нічого не бачили, а камера міської ради яка розміщена поблизу будинку як завжди виявилась не працюючою. Постраждалі просять людей, які могли раптом стати свідками підпалу або, бачили щось підозріле в цей час повідомити до поліції, або до редакції нашого видання.

Дивись також: Ексклюзивне інтерв’ю з волонтером Світланою Німець

Поділись з друзями!
error1
fb-share-icon