У ніч з понеділка на вівторок, 10 листопада, невідомі особи пограбували контейнер на речовому ринку в Пирятині.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_768,h_1024/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/11/photo_2021-11-11_14-00-22-768x1024.jpg)
Грабіжники вдерлися на територію ринку, вирізали в металевому контейнері дірку та викрали майно “Спочатку, у суботу я помітила, що зникла сітка-паркан біля будинку колгоспника, а пізніше хтось вирізав дірку в контейнері та забрав взуття. Коробки до нього залишили. Його викидали з коробок все в купу, а тоді забрали. Викрали лише зимове взуття. Інше залишили“, -розповідає власниця контейнера Людмила.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_768,h_1024/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/11/photo_2021-11-11_14-00-22-2-768x1024.jpg)
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_768,h_1024/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/11/photo_2021-11-11_14-00-24-768x1024.jpg)
Постраждала написала заяву до поліції. Якщо злодіїв знайдуть, їм загрожує позбавленням волі на строк від трьох до шести років. Якщо хтось був свідком чи володіє інформацією – прохання звернутися до поліції або до власниці контейнера за телефоном (063) 854-22-37