28 вересня слідчими Територіального управління ДБР у місті Києві за супроводження Департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції України затримали двох поліцейських Прилуцького РВП ГУ НП у Чернігівській області, викритих на вимаганні та одержанні неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України).

Згідно з матеріалами слідства, правоохоронці, нехтуючи своїми службовими обов’язками, систематично вимагали гроші від громадян за не притягнення до адміністративної відповідальності за правопорушення, пов’язані із керуванням транспортних засобів у стані алкогольного сп’яніння.

Поліцейські, на ранковому чергуванні зупиняли водіїв, які керували транспортними засобами, маючи ознаки алкогольного сп’яніння. Водночас, замість реагування на такі порушення поліцейські, погрожуючи штрафами та позбавленням права керування транспортом та за не складання відповідних протоколів вимагали від таких водіїв хабара в сумі від 300 до 500 доларів США . Решту робочого дня правоохоронці займались особистими справами, не пов’язаними із виконанням покладених на них обов’язків.

У ході невідкладних обшуків у поліцейських вилучено документи, чорнові записи, а також грошові кошти у сумі близько 8 тис. доларів США. Наразі вирішується питання щодо повідомлення затриманим про підозру та звернення до суду із клопотаннями про обрання запобіжних заходів.

Поділись з друзями!
error1
fb-share-icon