На Лубенщині 42-річний киянин за гроші намагався переконати інспектора Управління патрульної поліції в Полтавській області не виносити постанову про адміністративне правопорушення за ч. 4 ст. 121 (Повторне протягом року порушення водієм правил керування транспортним засобом) Кодексу України про адміністративні правопорушення.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_1024,h_705/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2022/01/klk_01-1024x705.webp)
Як повідомила пресслужба Головного управління Нацполіції Полтавської області, наразі чоловікові повідомили про підозру.
По цьому факту слідчий відкрив кримінальне провадження за ч. 1 ст. 369 (Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) Кримінального кодексу України.
Читайте також:
ЗАТРИМАЛИ ЛУБЕНСЬКОГО ІНТЕРНЕТ-ШАХРАЯ
Поділись з друзями!