14 листопада дівчина поверталася із ринку додому. Близько 16-ї години біля ТРЦ «Конкорд» в Полтаві її перестріли двоє чоловіків, примусово запхали в автомобіль та відвезли у невідомому напрямку. Очевидці повідомили про подію поліцію. Батько одразу написав заяву в поліцію. За описом він зрозумів, хто викрав доньку. Цей хлопець колись мешкав з нею в одному селі. Потім за три дні її випустили. Тіло дівчини було вкрито синцями й подряпинами. Дівчина сказала, що її ґвалтували в лісі й на фермі. Вона жила на вулиці. Тепер вона сидить дома, ні з ким не розмовляє, б’є себе, знаходиться не в собі, – розповіла родичка.

17 листопада батько прийшов до Полтавського райуправління поліції, повідомив, що дівчина повернулася і розповів усі обставини події.

Нас з ранку до вечора по кабінетах таскали. Рідні хлопчика нам відкрито сказали: «Ви нічого не доб’єтеся, ми підкупили поліцію, вашу заяву порвали й викинули” – розповідають рідні

Вчора, 19 листопада у Полтаві під стінами окружної прокуратури на вулиці Володимира Козака пройшов протест представників азербайджанської громади міста. Вони вимагали розслідувати злочин. У поліції повідомили, що за фактом відкрито кримінальне провадження ч. 2 ст. 146 ККУ (Викрадення людини) та ч. 1 ст. 152 ККУ (Зґвалтування). Тривають оперативні дії з розшуку нападника.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Пирятині влада провела псевдомітинг

Поділись з друзями!
error1
fb-share-icon