Навіть попри війну, яка охопила всю територію нашої країни, у декого досі замашки “кошмарити” бізнес залишилися. Так вважає представник однієї із АЗС Пирятина.

Як говорять працівники заправки, житель Пирятинщини, у минулому податківець намагався отримати “пільги” на заправку.

Чоловік вже з десяток разів приїздив на АЗС, і кожного разу висловлював незадоволення якістю пального й нібито вимагав заправляти його безкоштовно для потреб самооборони.

Герой нашого матеріалу говорить, що дійсно є в самообороні, а саме в селі на північному сході громади. Проте представники АЗС зателефонували керівнику самооборони і той не підтвердив його прізвище в списках на пальне.

 “Спочатку він приїздив і представлявся самообороною. Але самооборона по списку заправляється. Його в списку немає, тому відмовляли. І він заправлявся за гроші. Але кожен раз він приїздив і задавав все нові вимоги. Вимагав різні документи:  на пальне, на колонку, на резервуар для пального і так далі. Ми самооборону одразу попросили скласти списки з номерами машин своїх, які ми заправляємо і розписуватися. Його в таких списках не було”, – говорить представник заправки.

Таким чином, ймовірно, чоловік сподівався, що якщо почати вимагати різні документи та шукати якісь проблеми, йому просто запропонують домовитися. Але на АЗС говорять, що цю людину знають більше десяти років, пам’ятають як його звільнили з податкової через корупцію та вимагання. 

Як нам розповіли, у 2009 році чоловік працював в податковій і мав на той час “таксу” 10 000 гривень. Через вимагання його судили. Але тодішній керівник податкової звільнив його, так би мовити “заднім числом”, а суддя перекваліфікувала справу – на менше покарання.

Коли в черговий раз “домовитися” не вийшло, чоловік почав вимагати документи на технічний стан і дозвіл паливних резервуарів та лічильника. Працівник погодився показати всю документацію. Але чоловік відмовився, мотивувавши браком часу і сказав, що приїде в інший час, який сам призначив.

 “Ми думали він не приїде. Ні. Чітко, як по нотах. У призначений час він приїхав знову.  Якщо є якась проблема – треба говорити про неї. Але як говорити з людиною, яка вимагаю в нас документи, а сам відмовляється показувати техпаспорт на машину, на газову установку, яка в нього, до речі, не зареєстрована. Тому ми викликали поліцію, оскільки вони мають право перевірити все це. Зараз трішки не той час, щоб отак їздити і вимагати в людей”, – говорять на заправці. 

Нам же на АЗС показали всі документи на пальне та технічний стан приладів. 

Зі слів працівників, екс-податківець  кожного разу приїздить і заправляє рівно по десять літрів газу та завжди обурюється цінами, якістю та шукає якісь недоліки. 

Ми трішки пошукали інформації про цього персонажа. Відповідно до судових реєстрів, чоловік працюючи на посаді головного державного податкового ревізора використовуючи своє службове становище, вчинив кілька злочинів: 

  • Складав та видавав завідомо неправдиві документи перевірки додержання вимог податкового законодавства, де був навмисно прихований факт придбання та реалізації приватним підприємцем 95 тон цукру на загальну суму 275 500 гривень. 
  • Крім того 10.03.2009,  податківець, перебуваючи у автомобілі Шевроле на автошляху Київ-Харків, шляхом обману заволодів грошовими коштами у сумі 9500 гривень, пообіцявши у акті перевірки з питань своєчасності, достовірності, повноти нарахування та сплати податків та зборів, обов’язкових платежів не вносити відомості щодо порушень чинного законодавства дружиною потерпілого.

Але попри покази свідків на суді, податківець уникнув суворої відповідальності. 

Як же зараз сам учасник інциденту трактує закиди заправників?

Звісно, екс-податківець відкидає звинувачення, і говорить, що просто відстоює свої законні права споживача. Мовляв, він запідозрив, що на цій заправці дурять людей і не доливають пальне. От і вимагав різні документи, оскільки хотів захистити свої права. У результаті чоловік  викликав поліцію та написав заяву, що це його на цій АЗС ошукали і силоміць утримували, заблокувавши автомобіль. Та про те, що він планує відстоювати свої інтереси. Хоча, коли ми прибули на місце, то саме “податківець” перегородив своєю автівкою виїзд із заправки, і майже годину блокував проїзд автомобілям. Щодо судових процесів чоловік говорить, що свою судимість вже давно погасив.

Заблоковані автомобілі внаслідок перекриття виїзду

Як говорить чоловік на відео, він вже понад десять разів заправлявся на цій АЗС, і все одно вважає, що його дурять. Про спроби заправитися безкоштовно, воліє не говорити.

Читайте також:

У МАРІУПОЛІ РОСІЯНИ ВИКОРИСТАЛИ НЕВІДОМУ ПАРАЛІЗУЮЧУ ОТРУТУ, АЗОВ

Поділись з друзями!
error1
fb-share-icon