До редакції нашого видання звернулась пирятинка з проханням висвітлити подію яка сталася з її сестрою. З її слів, представник одного із добровольчих формувань громади серед ночі вдерся до будинку її сестри та побив жінку. В цей час в будинку перебували неповнолітні діти, на чиїх очах і відбувся злочин.

Далі наводимо лист-звернення.

” Ситуація в тому що в ніч з 20 на 21 квітня, на мою сестру та двох неповнолітніх дітей 4-ох та 8-ми років був скоєний замах на вбивство одним з представників ТЕРоборони. Він взяв їх в заручники, бив сестру та погрожував автоматом, був у не тверезому стані, під час коменданської години проник в будинок де всі спокійно спали. Так, поліція зреагувала швидко, але не могли штурмом ввійти до будинку так як він був озброєний і в середині були діти. Тільки дивом не сталося горя, діти налякані, сестра також . Будь ласка, висвітліть цю проблему, застережте інших, зверніть увагу влади до цього питання адже могло статися горе. “

Джерела в правоохоронних органах підтвердили нам цю інформацію. Як з’ясувалось, нападник Андрій О. входить в роту охорони від військомата. Чоловік серед ночі вдерся до будинку своєї колишньої та погрожував зброєю. Поліція оперативно спрацювала. Зі слві родичів постраждалої, це вже не вперше хлопець поводить.

“Він вже раніше неодноразово звинувачував сестру, різав собі вени, говорив, що покінчить життя самогубством і писав передсмертну записку, де звинувачував у всьому сестру”, – говорить сестра постраждалої.

Де саме зараз нападник перебуває не повідомляють. Жінка налякана, адже вважає, що чоловіка можуть відпустити і він може повернутися та завдати шкоди, якщо його відпустять і не відреагують належним чином. Враховуючі, що чоловік має подібні напади, то не зовсім зрозуміло яким чином він був допущений до служби, і чи проходив взагалі огляд у спеціалістів

Читайте також:

ЧИ МОЖНА ЙТИ В ЦЕРКВУ НА ВЕЛИКДЕНЬ: ПОЯСНЮЄ ГОЛОВА ОВА

Поділись з друзями!
error1
fb-share-icon